пиломатериалы, доска обрезная, доска для опалубки, заборы деревянные, щиты строительные, имитация бруса, доска пола, блокхаус, деревянная вагонка, дрова, садовая мебель пиломатериалы, доска, брус, щиты строительные, дрова, деревянная вагонка, ступени, подоконники, двери деревянные, мебельные фасады
об изделиях и продукции из натурального дерева
время работы: 10:00 - 18:00 (сбт - до 16:00, вск - выходной)
пиломатериалы, вагонка деревянная, заборы, беседки, двери, лестницы, деревянные окна
23-11-2017

Дровами топити вшестеро дешевше!!!

дрова цена киевУ спадок Україна отримала енергозатратну економіку, яка виробляє продукцію з енерговитратами учетверо вищими від європейських і світових. Для підприємств Західної України станом на початок 2012 року ціна на природний газ у середньому становила 4553 грн. за тисячу куб. м, або 4,55 грн. за кубометр газу. Тобто: газова складова в ціні українського продукту становила близько 18,20 грн. (4,55 грн. помножити на чотири) за кубометр газу. Навіть при низькій зарплаті, закладеній в ціні цього продукту, продукція з такою газовою складовою є дорогою і неконкурентоспроможною, що в кінці-кінців може привести до банкрутства економіки. В той же час, наприклад, газова складова в американському продукті — всього 1 грн. за кубометр газу, а не 18,20 грн., як у нас. Ціни на дрова - тут

Тому американці можуть істотно збільшувати собі зарплату (що вони й роблять) і мати конкурентну продукцію.

Ті країни, які не мають дешевого газу -  його економлять.

Поїдьте в Італію — і побачите, як там холодно в квартирах, готелях, бо газове опалення вмикають тільки з 10-ї до 12-ї години.

Поляки опалюють житло і великі приватні готелі дровами...

Розповім про один з виходів для наших підприємств. Навесні мені треба було просмолити двері льоху, щоб не гнили від випарів вологи. Я дрібненько нарубав смоли, всипав у відро і поставив його на газову плиту, максимально відкривши газову конфорку. Газове полум’я потужно горіло, але смола розтопилась тільки до сметанного стану. Почекав ще з півгодини, та очікуваного результату так і не дочекався. Маючи півмішка сухих соснових обрізків з дощок, я зробив з арматури триногу, зачепив на неї відро, поставив вісім цеглин для направленого полум’я, запалив тріски — і за 15 хвилин смола була рідка, як вода. Я був вражений такою теплоємністю дров і замислився: навіщо нам такий дорогий газ? Пригадав також, що перші двигуни внутрішнього згоряння, як і перші автомобілі, працювали на дровах.

На другий день прийшов на роботу, підняв довідники і побачив, що 1000 кубів природного газу прирівнюється до 3,4 кубометрів сухих соснових дров; чи до 2,3 кубометрів сухих дубових; чи до 2,7 кубометрів сухих березових дров. А попіл від спалювання дров — якісне міндобриво. Виходить, використовуючи природний газ за діючими для підприємств і організацій цінами, підприємства України опалюють свої котли за ціною навіть не обрізних струганих дошок, а паркетом! Адже дрова в десятки разів дешевші за газ! Чому б їх не використовувати замість газу для виробництва пару і тепла? У нас соснові чи м’яколистяні дрова коштують 190 грн. за кубометр, твердолистяні (дуб, граб, береста, бук) — 300 грн. за кубометр. Хай ще стільки коштує доставка. Та ще стільки — порубка і складання дров. Буде всього 385 грн.: 140 грн. (ціна в лісі) + 70 грн. (вартість доставки) + 45 грн. (вартість порубки і складування для природної сушки). Але 185 грн. — це не 1339,12 грн., бо по такій ціні дров немає. Свої розрахунки того дня я дав керівникам організації, де працюю.

Відразу був виділений КамАЗ, прийнято на роботу трьох заготівельників-дроворубів (створено нові робочі місця), і за літній період наше підприємство заготовило значну кількість дров, які до зими висохли на складі. Взимку ми використовуємо ці дрова для виробництва пару і тепла, бо в котельні нашого підприємства один з чотирьох котлів — твердопаливний. Економія, порівняно з минулим сезоном, — 600 %!  

Тобто — топити дровами вшестеро дешевше!

І якщо в майбутньому подорожчають і дрова, все рівно ними завжди буде в кілька разів вигідніше топити, ніж газом. Адже дрова — відновлювальне пальне, і щороку завдяки сонцю, землі і воді наростають мільйони кубометрів лісу.

Недаремно фіни вирощують енергетичну лозу, а норвежці, які повністю забезпечені газом, на своїх електростанціях спалюють місцеве паливо, тільки не газ, бо газ продають за кордон і мають валюту. 

Мною експериментально доведено: якщо дати п’ять відер тополевого (найгіршого) попелу під дорослу щепу абрикосу і перекопати його із землею на третю частину штика лопати по площі крони дерева, а потім щедро поливати, це приведе до щорічного плодоношення абрикоса, хоча до цього він родив через рік. Доводити організації до банкрутства через дорогий газ — не діло, адже будівництво нових підприємств — нереальне: вартість будівництва зросла в 20—25 разів, порівняно з цінами 1984 року.

Джерело: www.golos.com.ua (з доповненням)

ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ
Заказать и купить пиломатериалы в Киеве
Длина пиломатериалов: 4.0, 4.5 и 6.0м. Строганние, огнебиозвщита. Возможность заказа  нестандартных сечений - здесь
Щиты строительные неокрашенные 2.0х2.0м
 На предприятии в наличии  более 400 штук щитов и столбов к ним. Описание и фотографии строительных щитов - здесь
Установка деревянных заборов и ограждений.
Более 20 видов декоративных деревянных заборов на любой вкус. Возможность выбора конструкции - здесь
Дрова дубовые колотые и резанные.
Минимальный заказ - 4 скл.метра. Возможна доставка и складирование. Цены на дрова дубовые - здесь
пиломатериалы, доска, имитация бруса, фальшбрус


С началом нового строительного сезона 2017
Цены на пиломатериалы, дрова, заборы и стр.щиты исправлены и актуальны. https://t.co/qcJlRUycOA
Просим "звонящих" перед звонком к нам внимательно прочитать описание изделия и товаров. Уважайте чужое время, экономьте свои деньги.
030707 Пиломатериалы обрезные для стропильной системы крыши. http://t.co/pXvPQIBVUg
030206 Столешница - подоконник из клеенного отборного массива ясеня. http://t.co/CmrlkRSMG7
Стул-стремянка. Изготовлена партия в 20 шт. Базовые цвета: бесцветный, орех, темный орех, вишня, "венге". http://t.co/lNUUu5CHpP
Продаем дрова колотые граб. Цены здесь: http://t.co/VaZOEGS04I Дрова колотые граб фото: http://t.co/EtfahyIgti
Дрова дубовые колотые. Цена здесь http://t.co/VaZOEGS04I http://t.co/l0ndrWhF22
122007н Пиломатериалы обрезные сухие строганные: доска сухая обрезная строганная, брус сухой строганный. Заказ готов. http://t.co/NmkVf0JoL8
010305н Пиломатериалы обрезные: доска обрезная, брус. Заказ готов. http://t.co/AQn6EORh43
010405н Фальшбрус (короба декоративные) http://t.co/4uEG9bO1a7
010207н Подоконники деревянные из сосны б/с. http://t.co/0dxSlmVegC

купить пиломатериалы в Киеве, цена

Пиломатериалы в Киеве
© zaNOza (содержание портала имеет исключительно информационный характер и не является публичной офертой)